Özgür Seçimler

Tek başına bir hobiye vakit ayırmaya çalışmak zordur. Hopios size eşlik eder. Kendi belirlediğiniz süre kadar hobinize ve iyi oluşunuza zaman ayırma imkanı verir.

Kroki Ok 2

İOG (İyi Oluş Görevleri)

Paylaşım Grupları

Paylaşım gruplarında yaptıklarınızı özgürce paylaşmanızı sağlar. Hobios'da hobiler herhangi bir şekilde değerlendirilmez. önemli olan iyi kötü demeden vakit ayırmış ve ortaya bir şeyler çıkarmış olmanızdır.

Kroki Ok 2

İOG yani İyi Oluş Görevleri ile kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Görevleri yerine getirerek hem hobinizde gelişir hem de farkında olmadan kendinizi daha iyi hissedersiniz.

Kroki Ok 2

Anlamlı İçerikler

Sihirli Tavsiyeler

Katılmış olduğunuz hobi grupları aracılığıyla hobinizi daha ileri seviyelere getirebilmeniz için hem bizim tarafımızdan hem de grup arkadaşlarınızdan yapılan sihirli tavsiyelere ulaşabilirsiniz. Ayrıca yapılan paylaşımlara yorum yaparak ve kendi paylaşımınıza yorum alarak kendinizi ilerletebilirsiniz.

Kroki Ok 2

Hobios'da yaptığınız her görevin anlamını ve neden yapıldığını açıklayan anlamlı içeriklere ulaşırsınız. Bu içeriklerde yapılan bilimsel araştırmalara ve ulaşılan sonuçlara değinilir. Böylece görevin neden size iyi geleceğini içeriklerle anlamlandırmış olursunuz.

Kroki Ok 2

Hobi Hikayeleri

Sürpriz Son

Hobios programının sonunda sizlere sürpriz bir görev verilecek. 

Paylaşımlarınızı yaparken yanına ekleyeceğiniz kısa hobi hikayesi ile aynı zamanda yaşadığınız deneyimi de paylaşabileceksiniz. Bir ürünün ortaya koyulmasından daha önemli olan ürünün ortaya koyulma sürecidir. Verdiğiniz çabayı da göstermek yaptığınız şeyi hem sizler için hem başkaları için daha kıymetli hale getirir.

Kroki Ok 2